Vlkodlaci

28. července 2017 v 11:23 | Admin

Vlkodlak (ze slovanských slov vlk a dlaka - kůže se srstí) je bájná bytost; člověk s možností proměnit se ve vlka či jiného antropomorfního tvora, který je vlku podoben.


Vlkodlaci
Patří do řádu dlaků. Též označování jako lykantropové. Jedná se o mýtický druh, dokonalé spojení člověka a vlka. Jsou mnohem silnější, než obyčejná lidská rasa a díky své neuvěřitelně rychlé regeneraci jsou prakticky nezničitelní, ale nejsou nesmrtelní! Mezi jediné slabiny vlkodlaka patří stříbro, které zpomaluje regenerac. Spojením s takzvaným "vnitřním vlkem" získávají vlkodlaci několik výhod, mezi které se řadí zostřené smysly, větší fyzická výdrž.

Čistokrevný vlkodlak - Vlkodlak narozený rodičům vlkodlakům. Disponují opravu velkou silou. Jejich proměna je méně bolestivá než u nečistokrevných.
Nečistokrevný vlkodlak - Vlkodlak stvořený pokousáním nebo ze spojení, kdy jeden z rodičů je vlkodlak a druhý člověk. Nejčastěji se jedná o spojení ženy vlkodlaka a muže člověka. Lidská žena může jenom v opravdu výjimečných případech porodit potomka vlkodlaka. Je to ale opravdu vzácné. Stejně i tak, když vlkodlačice porodí lidské dítě.
Věk naších vlkodlaků - Vlkodlaci na naší stránce se mohou dožít maximálního věku, to je 900let. Žádné vyjímky se ve věku nekonají.
 


Aktuální články

Reklama