Smečka a město

28. července 2017 v 11:48 | Admin


Zdravím cizinče,
Zavítal jsi do míst kde málo kdo vkročil. Do města vede jen dvě cesty, jinak všude jsou lesy a kopce, různé jeskyně a menší hory. Město vypadá poněkud moderně, přeci jen vlci se snaží jít dobou. Tudíž zde najdeš i novou technologii a všechno funguje jak má.
Co se týče místní smečky, je jen jedna velká. Alve, tahle smečka je mírumilovná a snaží si navzájem pomáhat. Snad nikdy neměli žádný problém až do jednoho dne, kdy začala pomalu umírat a mizet divoká zvěř... Členové smečky začínají být neklidní...(Díky herním akcím, které se plánují děj posune o kus dál...nechte se překvapit.)

----------------------------
Hierarchie smeček
Alfa
- Alfa má za úkol řídit smečku, dbát na činy jejích členů a zodpovídat za smečku jako celek. Řídí chod svého teritoria a má na starosti členy smečky, ovšem také samotáře co se potulují na jeho území. Tento post zastávají 1-2 vlci. (Pokud je alfa zadaný, má jeho snoubenka/ dlouhodobá milenka právo zasahovat do určitých věcí. Spolu smí řešit ty nejzávažnější přestupky, o kterých nesmí jednat s ostatními, aby jejich úsudek zůstal neovlivněn okolím.)

Beta
- Beta si svůj post musí zasloužit. Post uděluje Alfa samotný a mnohy jsou mezi betami jeho blízcí přátelé. Svůj post si však nevybojují vtíravostí alfovi, vybojují si jej zkouškou kterou jim sám alfa dá nebo jako odměnu za svou čest k alfovy. Tento post je omezen počtem. Bety jsou volány k alfovi k závažnějším problémům. (0/6)

Gamma
-Gammy jsou převážně starší členové smečky. Tento post jim uděluje alfa za jejich služby smečce. Gamma může zažádat o post Bety. A je jenom na alfovi zda žádost po prověření schválí nebo ne. Počet na tenhle post je neomezený.

Omega
- Každý kdo se přihlásí do smečky. S tímto postem začínáte, nic vám však nebrání vybojovat si post Bety, ale připravte se, že se bude jednat o dlouhou cestu, kterých může být mnoho. Počet na tenhle post je neomezeny.
 


Aktuální články

Reklama